Blask Film
Szybki kontakt

Obserwuj nas
 

O nas

Każda znajomość zaczyna się od spojrzenia. Światło, puls, blask.

Marcin i Kasia

BLASK Film

Każda znajomość zaczyna się od spojrzenia. Światło, puls, blask. Te kilka chwil, które warto zapamiętać staje się wspomnieniem, które nigdy się nie skończy. Emocje chwytające za serce. Bicie serca i wzruszenia, uśmiechy. Każdy moment jest cenny i ulotny. A gdyby udało się wszystko złapać i zachować, nie tracąc niczego co najważniejsze? Nasze spojrzenie uchwyci to wszystko. O nic więcej nie musisz się martwić.

Obserwuj nas
Zarezerwuj termin

Napisz do nas

Kontakt

MARCIN & KASIA
TO WŁAŚNIE MY

Filmy to nasza pasja

Marcin i Kasia, to my. Ja przez lata siedziałem za perkusją. Dzięki temu nasze ujęcia mają energię, rytm i moc pokazywania uczuć. Kasia pilnuje, żeby ujęcia oddawały również najczulsze i najbardziej intymne akcenty Waszego związku. Razem tworzymy filmy, które zapadają w pamięć. Filmy do których chcesz wracać w sobotnie leniwe wieczory.

W wyniku naszej współpracy otrzymujesz znacznie więcej niż tylko nagranie. Sesje z nami przypominają raczej koleżeńskie wyjście w plener. Dokładnie omówimy Twoją wizję. Podpowiemy i doradzimy, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zastanawiasz się jak to będzie, stanąć po drugiej strony kamery? Z nami nie zauważysz nawet różnicy. Będziemy się dobrze bawić!

Nasza oferta